Bugun...
MALULEN EMEKLİLİK ŞARTLARI-MALULLÜK AYLIĞI


Av. Erdoğan Kaya
 
 

1 Haziran 2016’dan bu yana Akhisar ve bölge halkına hizmet vermekte olan Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi bünyesindeki merkezde, İlçe Halk Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla devam etmekte olan kursları tamamlayan hastalara, 16 Aralık 2016 Cuma günü düzenlenen etkinlikle sertifikaları dağıtıldı. 
Hastane Başhekimi Op.Dr. Erol Karaca , Akhisar Halk Eğitim Merkezi  Müdürü Süleyman Erdem,  Başhekim yardımcısı Uzm. Dr.Sinem Albayrak, Tıbbi Hizmetler müdür yardımcısı Fatma Yürük , İdari Mali İşler müdür yardımcısı Yavuz Uçar , Halk Eğitim Merkezi müdür yardımcısı Fulya Kumbaracı ve TRSM çalışanlarının  katılımıyla gerçekleşen etkinlikte;  keçe malzemesinden aksesuar hazırlama, hurç ve kadın üst giysi dikimi, ahşap boyama konularında olmak üzere toplam 88 saat süreli kursları  tamamlayan 19 kursiyerin  uğraşları hakkında bilgi alındı ve  ortaya çıkan eserleri de incelenerek, kursiyerler  başarılarından dolayı tebrik edildi. 
Sertifika dağıtım töreninde konuşan  Başhekim Op.Dr. Erol Karaca “  Bu etkinlik ile TRSM’nin amaçları arasında olan;  kişilerin sosyal hayata katılımlarını sağlamak, hastane yatışlarını azaltmak, ailelerine destek olmak, psikososyal beceriler  kazandırma ve birey olarak başarı duygusunu hissedebilme halinin sağlandığı görülmüş oldu. 88 saatlik kurs süresini tamamlayan hastalarımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Tüm TRSM çalışanlarına, bize verdikleri destek için Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne, hastalarımıza ders veren öğretmenlerimize ve bu başarıda katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi. Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman Erdem yaptığı konuşmada" Kursiyerlerimizi canı gönülden kutluyorum. Böyle bir başarı öyküsünün içinde var olmaktan gurur duyuyoruz . Yeni açılacak eğitim ve kurslarla desteklerimize devam edeceğiz. Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi ile ortak çalışmalar yapmak ve kurumlar arası iletişimi , paylaşımları arttırmak  bizi çok mutlu etti" dedi.

 Bu yazı 1084 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI