AKHİSAR’DA DİYARBAKIR GECESİ YAŞANDI!
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AKHİSAR'DA DİYARBAKIR GECESİ YAŞANDI!

Karşılaşmadan sonra misafir takım ve ev sahibi takım Akhisar Gölet alanında canlı müzik eşliğinde akşam yemeğine katıldı.

AKHİSAR'DA DİYARBAKIR GECESİ YAŞANDI!

Karşılaşmadan sonra misafir takım ve ev sahibi takım Akhisar Gölet alanında canlı müzik eşliğinde akşam yemeğine katıldı.

AKHİSAR'DA DİYARBAKIR GECESİ YAŞANDI!
13 Temmuz 2019 - 13:49

 Karşılaşmadan sonra misafir takım ve ev sahibi takım Akhisar Gölet alanında  canlı müzik eşliğinde akşam yemeğine katıldı. Gölet alanında düzenlenen yemekte Thyateıra Akhisar Masterler kaptanı Emin kökçü, “Hepiniz düzenlediğimiz bu gecemize hoş geldiniz, sağ olun var olun. Thyateıra Akhisar Masterler futbol takımın gerçek tarifi işte bu tablodur. Biz Thyateıra Akhisar Masterler olarak Hedefimizde şu var, spor değil dostluk kardeşliktir. Biz bu dostluğu yaşatabiliyorsak ne mutlu bize değerli dostlar Thyateıra Akhisar Masterler futbolcularının değerli futbolcularına değerli eşlerine çocuklarına teşekkür ederim.  1500 km yolu gelerek bu güzel anı paylaşmamıza destek ve vesile olan başta asil insan Şener Özdil olmak üzere şu gördüğünüz çok değerli Diyarbakır´ın efsane  ve asil insanlarına ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizim Thyateıra Akhisar Masterler  futbol takımı olarak işte gördüğünüz dostluk ve kardeşlik sonuna kadar var olacaktır. Hiç bir zaman skor odaklı olmadık tek amacımız tek hedefimiz var en iyi şekilde Akhisar´ı şehrimizi  en iyi şekilde temsil etmek, dostlarımızı, misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktır. Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum iyi ki buradasınız. Şener hocama bu gecenin anısına bu  dostluk kupasını vermek istiyorum. Bu saygı değer dostlarımız  asil insanlar çok şeyi hak ediyor. Bizlerden her zaman desteğini esirgemeyen çok değerli Akhisar´ın taraftar gurubu 1970 Akhisar Taraftar gurubuna da sonsuz teşekkür ediyorum. İyi akşamlar iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.  Thyateıra Akhisar Masterler   Kaptanı Emin Kökçü  Şener Özdil´e dostluk kupasını takdim ettikten sonra konuşan  Diyarbakır efsanesi Şener Özdil Masterler kaptanı ise konuşmasında, “Değerli Akhisarlı dostlarımız biz size Diyarbakır´ımızdan  gönül dolusu sevgiler saygılar ve yürek dolusu selamlar getirdik. Bugünkü maçımızda pankartımız neydi Akhisar Diyarbakır , Diyarbakır Akhisar dostluğu sonsuzluğa kadar yaşayacaktır. Bunu  öldükten sonra çocuklarımız devam edecektir buna inanın bunu çocuklarımıza aşılıyoruz. Biz çok mutluyuz Emin Abimizle Thyateıra Akhisar Masterler   ailesiyle Akhisar´la çok mutluyuz. Bizde diyoruz ki iyi ki geldik iyi ki bu dostlarımızla tanıştık iyi ki bu güzel ortamı yaşadık. Teşekkürler Thyateıra Teşekkürler Akhisar sizleri çok seviyoruz. Bugün almış olduğumuz bu ödülü tüm Diyarbakır adına aldık arkadaşlar teşekkür ediyoruz.” dedi. Hediyelerden ve yemekten sonra canlı müzik eşliğinde  Thyateıra Akhisar Masterler ailesi ve Efsane Diyarbakır Şener Özdil Masterler futbolcuları hep birlikte halaylar çekip oyunlar oynayıp eğlendiler.


 
 

Bu haber 1604 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!