Akhisar Şeyh İsa Anadolu Lisesi Puanlı...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Akhisar Şeyh İsa Anadolu Lisesi Puanlı Atletizm İL 2.si

Mart tarihlerinde Manisa Atatürk Spor Kompleksi Atletizm Sahasında yapılan 2023-24 Okullararası Puanlı Atletizm Genç Kadınlar A İL Birinciliği yarışmalarında Akhisar Şial Kız Takımı IL 2.liğini elde ederken 18 madalyanında sahibi oldu.

Akhisar Şeyh İsa Anadolu Lisesi Puanlı Atletizm İL 2.si

Mart tarihlerinde Manisa Atatürk Spor Kompleksi Atletizm Sahasında yapılan 2023-24 Okullararası Puanlı Atletizm Genç Kadınlar A İL Birinciliği yarışmalarında Akhisar Şial Kız Takımı IL 2.liğini elde ederken 18 madalyanında sahibi oldu.

Akhisar Şeyh İsa Anadolu Lisesi Puanlı Atletizm İL 2.si
15 Mart 2024 - 10:23
Reklam

Mart tarihlerinde Manisa Atatürk Spor Kompleksi Atletizm Sahasında yapılan 2023-24 Okullararası Puanlı Atletizm Genç Kadınlar A İL Birinciliği yarışmalarında Akhisar Şial Kız Takımı IL 2.liğini elde ederken 18 madalyanında sahibi oldu.
Akhisar Şial Beden Eğitimi Öğretmenlerinden Fatih Tunç konu ile ilgili olarak ; yıllardan beri sürdürdüğümüz ve bir eğitim öğretim dönemine yaydığımız çalışmalar sonucunda bu seneyide kupa ve madalyalarla kapatmak gurur verici.Ayrıca 5 öğrenci ile Ferdi olarak mücadele ettiğimiz Genç Erkeklerde de alınan madalyalar bize önümüzdeki sene takım olarak katılma konusunda ümit verdi.Bu başarılarda emeği olan başta derslerinin yanında büyük özveri ile çalışan öğrencilerime…
[09:46, 15.03.2024] İlbey (Oğlum): Aynı tarihlerde Genç Erkek B Ferdi yarışmalarında da mücadele eden Akhisar Şial öğrencilerinden
Ferhat Günaydın 
Cirit ve Gülle atmada İL 1.si
Burak Erdoğan 
800 ve 1500 mt de İL 1.si
Taha Yılmaz 
200mt İL 2.si 
Kerem Karakulak 
UzunAtlama ve 100mt İL 2.si
Yiğit Eren Baki 
3000mt Yürüyüş İL 3.lüğünü elde etti
Akhisar Şial Kız takımında :
100 ve 200 mt İL 2.
Berca Naz Üzüm 
3Adım Uzun Atlama İL 3.
Sıla Ilgaz 
400 ve 800 mt İL 2.si 
Nesibe Durmuş
100 mt Engelli İL 2.si 
Seher Bozkurt 
400 Engelli ve 1500mt İL 2.si 
Cansu Erdem
Uzun Atlama İL 2.si
Ayşe Sinir
Gülle Atma İL 2.
Ceren Özkan
Disk Atma İL 3.sü 
Ceyda Şimşek 
Cirit Atma İL 3.
Sıla Ilgaz 
Çekiç Atma İL 2.si
Cemre Yanık
3000mt Yürüyüş İL 3.sü
Tuana Kurşuntepe ve 
İsveç Bayrak İL 2.si takımı
Berca-Melisa-Cansu-Nesibe 'den oluştu.

Reklam
Reklam
Bu haber 1933 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BÜYÜKŞEHİR’İN AKHİSAR PROJELERİ HIZ KAZANDI
BÜYÜKŞEHİR’İN AKHİSAR PROJELERİ HIZ KAZANDI
Söğütlü Mahallesi'ne Ek Kanalizasyon Hattı
Söğütlü Mahallesi'ne Ek Kanalizasyon Hattı