Akhisar Sportif Havacılık S.K. Oryantiringte...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Akhisar Sportif Havacılık S.K. Oryantiringte Harika Sonuçlar Aldı

19 Ocak 2020 tarihinde Soma İlçesinde Oryantiring Manisa İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen Manisa 2.Kademe Oryantiring İl Birinciliği &14 Yaş Ve Altı İl Birinciliği Seçme Yarışmalarında Akhisar’lı Oryantiringciler kürsüde yer aldılar

Akhisar Sportif Havacılık S.K. Oryantiringte Harika Sonuçlar Aldı

19 Ocak 2020 tarihinde Soma İlçesinde Oryantiring Manisa İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen Manisa 2.Kademe Oryantiring İl Birinciliği &14 Yaş Ve Altı İl Birinciliği Seçme Yarışmalarında Akhisar’lı Oryantiringciler kürsüde yer aldılar

Akhisar Sportif Havacılık S.K. Oryantiringte Harika Sonuçlar Aldı
22 Ocak 2020 - 14:57

19 Ocak 2020 tarihinde Soma İlçesinde Oryantiring Manisa İl Temsilciliği tarafından gerçekleştirilen Manisa 2.Kademe Oryantiring İl Birinciliği &14 Yaş Ve Altı İl Birinciliği Seçme Yarışmalarında Akhisar’lı Oryantiringciler kürsüde yer aldılar. 154 Sporcu 10-12-14-16-1-20n ve +21 yaş Bayan –Erkek kategorilerinde yarıştılar. Oldukça çekişmeli geçen yarışmalara Akhisar, Soma, Saruhanlı, Salihli ve Gördes’ten kulüpler ile sporcu velileri de yoğun ilgi gösterdiler.
Dereceye giren Sporculara ödüllerini Türkiye Oryantiring Federasyonu Organizasyon Kurulu Başkanı Özgür Morbel  , Manisa Oryantiring İl Temsilcisi Fehmi Yaman ,Organizasyon Kurul Üyesi Fehmi Yaman , ASHAVK Başkanı Ümit Yalçınkaya , Soma Gençlik Spor İlçe Müdür Vekili Dilek Mert , Oryantiring Hakemleri İpek İrem Ülkü, Ertuğrul Girgin taktılar.
ASHAVK Başkanı Ümit Yalçınkaya; Oryantiring branşına yaptığımız yatırımların sonucunu almaya başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.Tüm sporcularımınızı ve teknik heyeti kutluyorum.Kahramanmaraş’ta yapılacak 3.Kademe Türkiye Oryantiring Yarışması için hazırlıklarımız sürüyor.Ulaşım desteği sağlayarak yarışmaya katılımımızı sağlayan Akhisar Belediye Başkanı Sayın Besim Dutlulu’ya teşekkür ederiz dedi.
 
MANİSA 2.KADEME ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ &
14 YAŞ ve ALTI İL BİRİNCİLİĞİ SEÇME YARIŞMALARINDA DERECE ELDE EDEN 
AKHİSAR SPORTİF HAVACILIK SPOR KULÜBÜ SPORCULARI
 
E20 Kategorisinde İl 1.si DOĞUKAN ALDEMİR
E20 Kategorisinde İl 2.si MURAT ÇAM
E20 Kategorisinde İl 3.sü EMİRCAN CURA
 
E18 Kategorisinde İl 7.si RÜSTEM KURT
E18 Kategorisinde İl 8.si FAHRETTİN AKGÜMÜŞ
E18 Kategorisinde İl 9.su SERHAT CURA
E18 Kategorisinde İl 10.su CANER ERDOĞMUŞ
 
E 16 Kategorisinde İl 2.si BURAK YAMAN
E 16 Kategorisinde İl 8.si HÜSEYİN GÖKAY
 
E12 Kategorisinde İl 5.si CENKER YURTSEVER
E12 Kategorisinde İl 6.si YİĞİT BERK KURULAR
E12 Kategorisinde İl 7.si İSMAİL KAAN ELVER
E12 Kategorisinde İl 13.si BERKE TELLİ
 
E 10 Kategorisinde İl 2.si SÜLEYMAN ERKEK
E10 Kategorisinde İl 3.si ORHAN ALPER KARADENİZ
 
K 10 Kategorisinde İl 2.si DİLARA TAŞKIRAN
 
 
 

Bu haber 864 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!