EGE YÜZME AKADEMİDE SON TUR TÜM HIZINLA...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EGE YÜZME AKADEMİDE SON TUR TÜM HIZINLA BAŞLADI

Ege Tenis Akademisi bünyesinde oluşturulan Ege Yüzme Akademisinde 2019 Ağustos ayı (Son tur) tüm hızınla başladı.

EGE YÜZME AKADEMİDE SON TUR TÜM HIZINLA BAŞLADI

Ege Tenis Akademisi bünyesinde oluşturulan Ege Yüzme Akademisinde 2019 Ağustos ayı (Son tur) tüm hızınla başladı.

 EGE YÜZME AKADEMİDE SON TUR TÜM HIZINLA BAŞLADI
02 Ağustos 2019 - 10:11

Ege Tenis Akademisi bünyesinde oluşturulan Ege Yüzme Akademisinde 2019   Ağustos  ayı (Son tur)  tüm hızınla başladı.
Kurs koordinatörü ve uzman yüzme antrenörü Çağatay ÖZÇELİK;Son turun 30 Temmuz itibarıyla başladığını ve açılan ek kontenjanlar dahil tüm kontenjanların dolduğunu belirterek ; Akhisar halkına 16 yıllık tecrübe ,istikrar ve güvenin adresi ege yüzme akademisi ailesini tercih ettikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi. Gruplarımızda Serbest  sitil, sırt üstü ,Kurbağalama ve Kelebek stilinde performans gruplarının bulunduğunu ve  tüm antrenörlerin branşlara göre ayrılarak özel ders standartlarında  ders işlenebildiğini belirtti.
    Yüzme gruplarımızı dört  ayrı yaş ortalaması grubunda ayrı  ders saatlerinde ve grup içinde de performans ve branşlarına göre ayrı antrenörler eşliğinde eğittiklerini ; yüzme ile ilgili 5-16 yaş arasında her branşta eğitim verdiklerini açıkladı.
AĞUSTOS AYI (SON TUR) İÇİN AÇILAN EK KONTENJAN DAHİL TÜM KONTENJANLAR  DOLMUŞTUR!
  EGE YÜZME AKADEMİDE  KULUP STANDARTLARINDA EĞİTİM: Kurslarda ayrıca  serbest stil  yüzmenin yanı sıra sırt üstü, kurbağalama ve kelebek stilde performans gruplarının oluşturulduğu, depar çıkışı dönüşler ve balıklama atlayış dahil olmak üzere tüm tekniklerin performans gruplarında uygulanabildiği belirtildi.Ayrıca ATATUR  işbirliğiyle ücretsiz hostesli servis imkanı bulunmaktadır. Servis Akhisar içinden kursiyerleri dolaşarak toplamaktadır.
  
               
Hakkımızda: 16 Yıllık  tecrübe ve istikrarın sembolü  olan Ege Yüzme Akademi yüzme yaz okulları ön kayıtların ardından her tur öncesi tesislerde veli bilgilendirme toplantısıyla başlamaktadır.Toplantıda kurs işleyişi, antrenörlerle tanışma ve servis güzergahları belirlenmektedir.Öğrenciler yaş gruplarına göre üç gruba ayrılarak, her grup kendi yaş ve performansına göre kendi içinde gruplanarak ayrı antrenörler eşliğinde eğitim almaktadır. Serbest Stilin yanı sıra Sırt üstü,Kurbağalama,Kelebek stillerinde de eğitim verilmektedir. Çocuklarımız araç hostesi eşliğinde velilerine teslim edilmektedir.Her turun sonunda  yapılan mini sınavla çocuklarımız  performanslarını  velilerine göstermektedir.Akhisar gruplarının dışında Gölmarmara ,Etüt Merkezleri ve Ana sınıflarıyla yürütülen yaz okullarının tercihi Yüzme Akademimiz olmuştur.Yıl sonunda Tüm  gruplarımız ve ortak protokolümüz olan gruplarımızın katılımıyla yapılan yüzme gösterilerinin ardından Tüm çocuklarımıza  altın madalya ve başarı belgeleri  takdim edilmektedir.

  • Büyük  Ailemiz  Ege Yüzme Akademisi olarak  yarışan değil öğrendiğinin farkında olan çocuklar yetiştiriyoruz. Sizleri de  bu büyük ailemizin ferdi olmaya davet ediyoruz.

Bu haber 391 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!