Ege Yüzme Akademisinde (Ege Spor Kulübü) 2021...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Ege Yüzme Akademisinde (Ege Spor Kulübü) 2021 tüm dönem kayıtları başladı.

Birbuçuk yıldır tüm dünya ülkeleriyle birlikte yaşadığımız sağlık sorunuyla mücadele ettik , ediyoruz.

Ege Yüzme Akademisinde (Ege Spor Kulübü) 2021 tüm dönem kayıtları başladı.

Birbuçuk yıldır tüm dünya ülkeleriyle birlikte yaşadığımız sağlık sorunuyla mücadele ettik , ediyoruz.

Ege Yüzme Akademisinde (Ege Spor Kulübü) 2021 tüm dönem kayıtları başladı.
16 Haziran 2021 - 11:41

Herkese yeniden merhaba!
Birbuçuk yıldır tüm dünya ülkeleriyle birlikte yaşadığımız sağlık sorunuyla mücadele ettik , ediyoruz.Bu süreci biz büyüklerin yanı sıra en derinden yaşayan çocuklarımız çünkü onların arkadaşlarıyla ilişkileri,enerjileri,istekleri,ihtiyaçlarını bu süreçte ebeveynler olarak çokta  karşılayamadık.Şimdi sıra  tüm tedbirlerimizi sağlayarak çocuklarımızın psikolojik ve fiziksel olarak ihtiyaçlarını karşılama zamanı.Ekibimiz bir süredir yaptığı araştırma ve çalışmalarla  tedbirler ve kurallar konusunda tüm hassasiyetimiz ile programla mızı tamamladık çocuklarımızla buluşmaya hazırız.
   Ege Spor branşları genel  koordinatörü ve uzman yüzme antrenörü Çağatay Özçelik;Geçtiğimiz 2020 sezonunda yüzme kurslarını tüm covid-19 tedbirlerine uyarak  başarıyla tamamladıklarını belirtti. Birbuçuk yıla yakın  zamandır pandemi dönemindeki tüm gelişmeleri Türkiye yüzme federasyonu  ve dünyadaki diğer yüzme federasyonlarından yakından takip edildiğini, çalışmaların nasıl ve hangi tedbirler doğrultusunda yapılması gerektiğini,Türkiye yüzme federasyonunda  yapılan söyleşi yazışmalar sonucunda tüm  hazırlıkların tamamlandığını belirterek.
-Antrenman ve çalışmalar esnasın da havuzlara dışarıdan giriş çıkış olmayacaktır.
-Salı-Çarşamba-Perşembe günleri tesise kesinlikle personel harici veli ve müşteri girişi yasaktır.
-Çalışmalar öncesi ve sonrası tüm ekip ve öğrencilerin giriş ve çıkışlarda ateş ölçümü yapılarak kayıt altına alınacaktır.
-Öğrencilere hes kodu uygulaması yapılacaktır.
-Çalışma sonrası tüm ekipmanlar ve havuz malzemeleri  dezenfekte edilecektir.
  İlk Turunun  29 Haziran tarihinde başlamasını planladıklarını bildirdi. İlk turun 29 Haziran- 15  Temmuz  tarihleri arasında haftanın üç  günü ( Salı-Çarşamba-Perşembe-) günlük     1 saat 30 dakika ders göreceklerini  ,üç haftalık programı çerçevesinde pandemi dönemi ile alınan tedbirler doğrultusunda  bireysel çalışma grupları oluşturulacağını ;  Kurs öğrencilerin ayrı yaşlara göre  eğitimlerini tamamlayacaklarını belirtti.  18 yıllık istikrar ve tecrübeyle Akhisar halkına hizmet ettiklerini belirten spor branşları genel koordinatörü Çağatay Özçelik ;Yüzme çalışmalarımız  üç ayrı yaş ortalaması  ayrı  ders saatlerinde ve bireysel  performansla  ve stillere  göre ayrı antrenörler eşliğinde eğitim göreceklerini; Yüzme ile ilgili 5-16 yaş arasında her branşta eğitim verdiklerini açıkladı.  Birinci dönem veli bilgilendirme toplantısının 25 Haziran Cuma  günü saat 19.00’da Kayalıoğlu Ege Tenis Akademi’de yapılacağını ifade etti.
KULÜP STANDARTLARINDA EĞİTİM: Kurslarda ayrıca  serbest stil  yüzmenin yanı sıra sırt üstü, kurbağalama ve kelebek stilde performans çalışmalarının oluşturulduğu, depar çıkışı dönüşler ve balıklama atlayış dahil olmak üzere tüm tekniklerin performans çalışmalarının da uygulanabildiği belirtil di.Ayrıca Atatur işbirliğiyle ücretsiz servis imkanı bulunmaktadır,Tüm dönemler için ön kayıtların açıldığı ve  Kontenjanın yeni sistemle sınırlı olduğu belirtildi.
Hakkımızda: 18 Yıllık  tecrübe ve istikrarın sembolü  olan Ege Yüzme Akademi yüzme yaz okulları ön kayıtların ardından her tur öncesi tesislerde veli bilgilendirme toplantısıyla başlamakta dır.Toplantı da kurs işleyişi, antrenörlerle tanışma ve servis güzergahları belirlenmektedir.Öğrenciler yaş gruplarına göre üç gruba ayrılarak, her grup kendi yaş ve performansına göre kendi içinde gruplanarak ayrı antrenörler eşliğinde eğitim almaktadır. Serbest Stilin yanı sıra Sırt üstü,Kurbağalama,Kelebek stillerinde de eğitim verilmektedir.Her turun sonunda  yapılan mini sınavla çocuklarımız  performanslarını  velilerine göstermektedir.Akhisar gruplarının dışında Gölmarmara ,Etüt Merkezleri ve Ana sınıflarıyla yürütülen yaz okullarının tercihi Yüzme Akademimiz olmuştur.Yıl sonunda Tüm  çalışmalarımız ve ortak protokolümüz olan gruplarımızın katılımıyla yapılan yüzme gösterilerinin ardından Tüm çocuklarımıza  altın madalya ve başarı belgeleri  takdim edilmektedir.
Büyük  Ailemiz  Ege Yüzme Akademisi olarak  yarışan değil öğrendiğinin farkında olan çocuklar yetiştiriyoruz. Sizleri de  bu büyük ailemizin ferdi olmaya davet ediyoruz.
İRTİBAT TEL: 0 543 819 88 60
 

Bu haber 475 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Okullar ne zaman kapanacak? Karneler verilecek mi?
Okullar ne zaman kapanacak? Karneler verilecek mi?
Akhisar Ceza İnfaz Kurumlarına Kitap Bağışı Yapılması (Bir Kitap Bir Umut)
Akhisar Ceza İnfaz Kurumlarına Kitap Bağışı Yapılması (Bir...