Fatih Karabulut Çok Önemli Açıklamalarda...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Fatih Karabulut Çok Önemli Açıklamalarda Bulundu !

Akhisarspor eski başkanı Fatih Karabulut özel röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

Fatih Karabulut Çok Önemli Açıklamalarda Bulundu !

Akhisarspor eski başkanı Fatih Karabulut özel röportajda önemli açıklamalarda bulundu.

Fatih Karabulut Çok Önemli Açıklamalarda Bulundu !
21 Eylül 2020 - 15:19

Akhisarspor eski başkanı Fatih Karabulut özel röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Sitemize konuşan Karabulut: “ Kulübümüz adına önemli gelişmeler yaşandı. Bugüne kadar elimden geleni yaptığım başkanlık görevimden geçtiğimiz Cuma günü ayrıldım. Ben bir Akhisarlı olarak tamamıyla iyi niyetimle devam ettiğim görevimde fazlasıyla yıprandım. İnternette yer alan birçok spekülatif haber var. Bunlara cevap vermek istiyorum. Akhisarspor’un şirket olacağı söyleniyor. Bu yanlış Akhisarspor dernek olarak devam edecek ve kimsenin Akhisarspor’u satın alması gündemde değil.”
“Futbolcuların yapmış olduğunu yakıştıramadım”
“Geçtiğimiz günlerde Bandırmaspor karşılaşması öncesinde futbolcu arkadaşlarımız 30 saniyelik protesto yaptılar. Bu protestodan haberim yoktu. Açıkçası bizim onlar için ne kadar çok çalıştığımızı bilmelerine rağmen bu şekilde bir tavır içinde olmalarını kendilerine yakıştıramadım. Takım adına konuşan Kaptan Keleş Türkiye Futbol Federasyonu ile bir sorunları olmadığını dile getirmiş. Pandemi sürecinde 4 aydır TFF’den para gelmedi. Bankalar da bu yüzden temlik almayıp kredi vermedi. Hala daha 2020-2021 sezonunda TFF’den alacağımız  paranın belli olmadığından dolayı herhangi bir temlik ya da bankadan kredi alamadığımızdan sezonun planlamasını yapamadık. “
“Geçen yılın tüm primleri ödendi”
Karabulut:” Kabul ediyoruz, futbolcularımızın geçtiğimiz sezondan kalan maaş ödemeleri var. Fakat biz geçtiğimiz sezon onlarla toplantı yaptık ve maaşların mı yoksa primlerin mi ödenmesi konusunda görüştük. Oyuncularımız primlerin ödenmesi gerektiğini söyledi. Biz de geçtiğimiz sezonun tüm prim ödemelerini bitirdik.
“Kulübe şahsen maddi destek çıktım”
“Akhisarspor’a faydalı olmak için bu göreve başlamıştım. Hep amacım da kulübü bu yönde götürmek oldu. Geçtiğimiz sezon kulüp kasamızda para olmadığında kulübe şahsen maddi destek çıktım. Gerektiği yerde kapı kapı dolaşıp Akhisar’dan yardım istedim.  7 aydır para almadığını söyleyen futbolculara 5-6 milyon Türk Lirası dolaylarında prim ücreti ödendi .
“Gelirimiz olmadığı için paralarını ödeyemedik”
“Bu sezon başında geçtiğimiz yıldan kalan borçların ödenmesi için oyuncularımızdan indirim istedik. Giden oyuncularımıza da saygı duyduk ve anlaşarak gönderdik. Ayrıca bu antlaşmalarda kulübümüzde alacaklarını bırakarak fedakârlık yapan oyuncularımız da var. İndirim istediğimiz oyuncularımızla ilgili ödeme planlarını hazırladık fakat şu ana kadar gelirimiz olmadığı için paralarını ödeyemedik.”
“Futbolculara söyleyecek hiçbir lafım yok”
“Görevi aldığım günden bu yana Akhisar için Akhisarspor için elimden geleni ardıma koymadan yaptığım özverili çalışmaları en iyi futbolcularımız biliyor. Bilmelerine rağmen hâlâ çıkıp şahsıma laf söylüyorlarsa benim onlara söyleyecek sözüm yok. Geçtiğimiz sezon bir maçı kazansalardı bugün çok farklı şeyler konuşuluyor olacaktı. Fakat geldiğimiz nokta ortada.”
 

Bu haber 4265 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!