Karabulut:" Akhisar Belediyesi Bana İftira...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Karabulut:" Akhisar Belediyesi Bana İftira Attı"

BELEDİYE ÖNCE TUVALETİ YAPTI SONRA BİZ YAPMADIK MUHTAR YAPTI DİYEREK YIKIM KARARI VERDİ MUHTARA CEZA KESTİ

Karabulut:" Akhisar Belediyesi Bana İftira Attı"

BELEDİYE ÖNCE TUVALETİ YAPTI SONRA BİZ YAPMADIK MUHTAR YAPTI DİYEREK YIKIM KARARI VERDİ MUHTARA CEZA KESTİ

Karabulut:
25 Ağustos 2020 - 17:44

Akhisar İnönü Mahallesi Muhtarı Figen Karabulut basın açıklaması gerçekleştirdi. Karabulut şu sözleri aktardı: “Akhisar Belediyesi İnönü Mah Muhtarına tuvalet yaptı sonra şikayet olunca biz yapmadık muhtar yaptı  diyerek muhtara ceza keserek yıkım kararı verdi. Muhtar şokta olduğunu ifade ederek basın açıklaması yaparak halkın kurumların siyasi partilerin yardımını istiyor.
Akhisarın 10 bin nüfuslu  mahallesi olan  İnönü Mahalle muhtarıyım .  Muhtarlığım  Şehit necdi şentürk parkı içerisindedir. Park alanının tamamı Anıtlar Kurulu tarafından koruma altındadır. Muhtarlığım  15 metrekare civarındadır ve bayan muhtar olduğum için tuvalet ihtiyacım için Akhisar belediyesinden muhtarlığımın yanına tuvalet yapılmasını talep ettim.  Park içerisindeki kafeteryalar kahvehaneler hepsi tuvalet yaptılar ve oyun alanı yaptılar. Örnekler teşkil ettiği için bende  bu tarz küçük şeylerin yapılabildiği kanaatinde olarak  Akhisar Belediyesinden talep ettim, talebim üzere ihtiyaç doğrultusunda Akhisar Belediyesi muhtarlığımın içerisinden kapı açarak 1 metrekare tuvalet yaptı.
Tuvaletin yapılmasından sonra mahalle sakinlerinden muhalefetim olan bir bayan,  yapılan tuvaleti şikayet ediyor. Muhtarlığımın bulunduğu parkın tamamı Manisa Büyükşehir Belediyesine aittir. Öyle olmasına rağmen tuvaletimi yapan Akhisar belediyesi bu şikayet üzerine Anıtlar kurulundan korktuğu için yalan söyleyerek bana iftira atarak bu tuvaleti biz Akhisar Belediyesiyiz yapmadık, tuvaleti Muhtar yapmıştır diye kolluk kuvvetleriyle  tutanak tutmuşlar ve Akhisar Belediyesi Gelir Müdürlüğü tarafından şahsıma 2222.58 tl cezai işlem uygulanmıştır. Ben 12 yıldır muhtarım ve 1 metrekare tuvaleti yapacak olsam 12 yıldır kendim  yapardım.  Belediyeden talep ettim ve bu yıl içinde Akhisar belediyesi tuvaletimi yaptı. Ben kendim yapacak olsam bu sıkıntıyı bayan muhtar olarak 12 yıldır çekiyorum. Ve Belediye Başkanı Syn Besim Dutlulu ve yönetiminden talep ettim onlarda yaptı teşekkürümüde ettim ancak yapılan işin ardından en ufak sıkıntıda  bir bayan muhtara iftira atacak kadar para cezası yazarak yıkım kararı çıkartacak düşmüş bir belediyeyle karşı karşıya kaldım. BANA BU İFTİRAYI ATACAĞINIZA YAPMAYACAKTINIZVe 1 metrekare tuvaletime BELEDİYE  YIKIM KARARI VERMİŞ. Bir bayan Muhtara 1 metrekare tuvalet için iftira atarak yalan söyleyerek yıkım kararı çıkaracak kadar düşmüş bir belediye yönetimiyle karşı karşıya geldim. Bizler seçilmiş insanız, seçilmiş insan yalan söylemez her ne olursa olsun doğrudan adaletten yana olmalıdır.
Sesimi duyan duymayana Allah rızası için duyursun bu mağduriyetimin giderilmesi için sesimi duyan herkezden destek istiyorum. Kimin nasıl faydası olacaksa yardım etsin. Ben bir bayanım ve maddi imkanım yok. Maddi imkanım olmadığı halde belediyeb para cezası yazdı. Lüften tüm brokratlar kurumlar siyasi partiler bana yardım edin. Park içerisinde ve Akhisarda birsürü yer benim yer gibi örnek teşkil ediyor. Ben yapılan tuvaletimin yıkılmasını istemiyorum para cezasını hak etmiyorum. Bayn muhtara atılan HAİNCE bir İFTİRADIR. Akhisar Belediyesi YALAN SİYASETİ UYGULUYOR ancak bu yalan ve iftira siyasetinizin gerçek yüzünü elbette birgün bu insanlar görecek..
Bana yapılan bu ayıbın düzeltilmesi için siz değerli  tüm Akhisar halkımızın her türlü  desteğini bekliyorum.  Saygılarımla “
 


 

Bu haber 4668 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!