"SİZ BİZİM ELEKTRİĞİMİZİ KESTİNİZ...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

"SİZ BİZİM ELEKTRİĞİMİZİ KESTİNİZ BİZ DE SİZİN BİLETİNİZİ KESECEĞİZ"

“Sayın Cengiz Ergün, Ak Parti ile kolkola girmeden önce sizi protokole almadıkları güne ben şahidim” Manolya meydanında Gelecek Partisi Halkla Buluşma toplantısı öncesi bakım onarım işleri gerekce gosterilerek elektriğin kesilmesi partilller ve manisalılarca komedi olarak nitelenirken, sloganlar ile Cengüz Ergün protesto edildi.

"SİZ BİZİM ELEKTRİĞİMİZİ KESTİNİZ BİZ DE SİZİN BİLETİNİZİ KESECEĞİZ"

“Sayın Cengiz Ergün, Ak Parti ile kolkola girmeden önce sizi protokole almadıkları güne ben şahidim” Manolya meydanında Gelecek Partisi Halkla Buluşma toplantısı öncesi bakım onarım işleri gerekce gosterilerek elektriğin kesilmesi partilller ve manisalılarca komedi olarak nitelenirken, sloganlar ile Cengüz Ergün protesto edildi.

14 Kasım 2022 - 14:15
Reklam

Gelecek Partisi’nin miting yapacağı Meydan’da elektrikleri kesen Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve İl Başkanı Nurten Onultmak tan gönderme:
“Sayın Cengiz Ergün, Ak Parti ile kolkola girmeden önce sizi protokole almadıkları güne ben şahidim”
Manolya meydanında Gelecek Partisi Halkla Buluşma toplantısı öncesi bakım onarım işleri gerekce gosterilerek elektriğin kesilmesi partilller ve manisalılarca komedi olarak nitelenirken, sloganlar ile Cengüz Ergün protesto edildi.
Gelecek Partisi Genel Baskan Yardımcısı Selçuk Özdağ:
Manisa; yörük diyarı
Manisa; evladı fatihan diyarı
Manisa; kavruk yüzlü ar timsali Anadolu erlerinin diyarı.
Manisa; hatun kişi Gördesli şehit Makbule’nin, efelerin diyarı.
Torosların yörük Ahmet’i Şehzadeler diyarı Manisa’ya vakuruyla selam ve umut getirdi. Aldık kabul ettik.
 
Halk buluşmasında Manisalı hemşerilerine seslenen Genel Baskan Yardımcısı Doç.Dr. Selçuk Özdağ; haramilerin, hırsızların, imar baronlarinin, uyuşturucu tacirlerinin, suç orgütünün elemanlarıyla boy boy resimleri çıkan hükümet yetkililerinin hesap vereceği günler gelecek. Panik yapamıstır, 7 ay sonra Geleceği yeniden birlikte dizayn edeceğiz. Milletin iradesi tecelli edecek dedi.
Bu ülkede sağ sol kavgaları vardı, keşke olmasaydı. Nadolunun kavruk yüzlü delikanlıları heder edildiler. Bir gün dedim ki, ben bu ülkenin milli iradesini temsil edeceğim, meclise gireceğim ve bu yürekli asil milletimin hak ve hukukunu orada koruyacağım.
Ve bu aziz şehir Manisa beni 3 donem meclise göndererek onurlandırdı. Hizmet etmemi sağladı. Bu şehzadeler şehri Manisa da sıkmadığım el, çalmadığım kapı kalmadı. Herkesin hayır duasını aldım. Alnım açık, başım dik dolaşıyorsam çiğ yemediğim içindir.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu binlerce Manisalı halkın lideri olarak karşıladı. 
Manolya (15 Temmuz Demokrasi) Meydanı'nı dolduran mahşeri kalabalık, "Onlar gidecek 'Gelecek' gelecek, Gençler Hoca'nın yanında" sloganlarıyla Davutoğlu'na destek verdi.

Halkla Buluşmanın mimarları Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Nurten Onultmak'ın selamlama konuşmalarıyla başlayan coşku seli Davutoğlu'nun konuşması bitinceye kadar dinmedi. 

Manolya Meydanında gerçekleştirilen mitinge Altılı Masa ittifakının il başkanı ve yöneticileri de de katıldı.  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, iktidara gelmeleri halinde enflasyonu iki yılda tek haneli rakamlara, üçüncü yılda da yüzde 5'in altına düşürmeyi vadetti.  Davutoğlu, iktidara geldiklerinde yapacakları çalışmaları anlattı.

Gençlik yasası çıkaracaklarını, gençler için bir banka kuracaklarını, yuva kuran gençlerden de bir kereliğine ev eşyalarından KDV ve ÖTV almayacaklarını vurgulayan Davutoğlu, "Biz kendini devlete adayan gençler değil gençlere adayan devlet inşa edeceğiz." dedi.

"KUR KORUMALI MEVDUAT DEGIL,
KUR KORUMALI MAZOT, KUR KORUMALI, GUBRE, KUR KORUMALI YEM SISTEMIYLE CIFTCIYI ENFLASYONDAN KORUYACAGIZ" 

Esnafa ve çiftçiye yönelik de desteklerinin olacağını aktaran Davutoğlu: "Enflasyonla mücadele edeceğiz, söz veriyorum. Gelecek Partisi iktidarında iki yılda enflasyonu tek haneli rakama, üçüncü yılda yüzde 5’in altına indireceğiz. Bu hayal değil, çünkü başbakanlığı bıraktığımda enflasyon üreticide yüzde 3,2’ydi, tüketicide ise yüzde 6’ydı. Esnafa ve çiftçiye hazine alım garantili doğrudan destek vereceğiz, esnafa sicil barışı getireceğiz. Esnafımızın ve çiftçimizin 5 yılı geçmiş bütün borçlarını sileceğiz. SGK primlerini devlet ödeyecek ki esnafı canlandıralım." Vatandaşlardan karamsar olmamalarını da isteyen Davutoğlu, "Gelecek Partisi ile adalet, demokrasi, refah, eşitlik ve siyasi ahlak gelecek." dedi.

Davutoğlu; bizim başkaları gibi gemiciklerimiz yok, o yüzden kimseye karşi korkumuz da yok. Uyuşturucu baronları, Kara paracılarla resmimiz de yok. Resimleri olanlar, imar rantlarından ceplerini dolduranlar, tüyü bitmemiş hakkını yiyenler Gelecek Partisi iktidarında hesap verecek!

Davutoğlu, konuşmasını bitirdikten sonra alanı dolduran binlerce insanla birlikte esnaf ziyaretlerine yürüdü. Alana yakın mesafede Akhisar’ımızın sembolleşen ismi Ebrar Bebek standını ziyaret ederek anne ve babadan bilgi aldı. Mecliste bulunan tüm partilere ve Altılı masa liderlerini Ebrar bebek ve tüm SMA hastaları ile ilgili çözüm ortaklığına davet edeceğine dair söz verdi.

Davutoğlu'nun şehir içindeki tarihi mekanları ziyaretine halk da eşlik etti. İl binasına yürüyerek binanın açılışını yerinde gerçekleştirdikten sonra yerel ve ulusal basını temsil eden gazetecilerle bir araya geldi. Burada Manisa’nın siyasi ve genel durumunda yaşanılan sorunlar, aksaklıklar üzerinde düşüncelerini ifade eden gazeteciler dinlenildi.

İl binasında gazetecilerle buluşma sonrasında Sayın Davutoğlu ulu parkta gençlik buluşmasına yoğun tezahürat ve kortej eşliğinde yürüyerek katılım sağladı. Alandaki yüzlerce gençlik yoğun tezahüratlarla Genel Başkana sahip çıkıp bağrına bastı.
GENÇLER EVLENDİĞİNDE BEYAZ EŞYA VE MOBİLYALARINA KDV OTV ÖDEMEYECEK.
Ekonomik krizin gençlerimizi derinden sarstığı bu kara dönem bitecek, Gelecek Partisi gelecek. İste o zaman projesi olan gençlere istihdam yaratacak iş alanları kurmaları halinde önden 500 bin Tl hibe kredi, projenin ilerleme aşamasında 1 milyon uzun vadeli faizsiz kredi sözü veriyoruz. Gençliğimiz huzur bulmadan biz bulamayız, gençliği üretime katmazsak geleceği inşa edemeyiz dedi.

Buluşmada Akhisar Yöresel oyun sanatçıları enfes bir zeybek oyunu ile salonda bulunanları coştur’du.
Genel başkan Davutoğlu bu güzel sürpriz karşılıksız bırakmayarak Akhisar ilçe teşkilatı ve zeybek ekibi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yoğun katılım, ziyaret ve buluşmalar sonunda akşam yemeği için yerel iş dünyası simaları ve konuklarla bir araya gelinip Giritli oğlu otelde yemek verildi. İlin ve ilçelerin ticari ve ekonomik durumları konusunda konuklardan bilgi alan Gelecek Partisi Genel Baskanı Davutoğlu,   7 ay sonra Gelecek Partisi iktidarında büyük bir restorasyona girişileceğinin sinyalini de vermeyi ihmal etmedi.
Uzun ve yorucu Manisa buluşması gerek Genel Başkan Davutoğlu gerekse yardımcısı Selçuk Özdag ve İl Başkanı Nurten Onultmak hanımefendi açısından başarılı ve umut verici bir başlangıçtı.

 

Bu haber 1436 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BÜYÜKŞEHİR’İN AKHİSAR PROJELERİ HIZ KAZANDI
BÜYÜKŞEHİR’İN AKHİSAR PROJELERİ HIZ KAZANDI
Söğütlü Mahallesi'ne Ek Kanalizasyon Hattı
Söğütlü Mahallesi'ne Ek Kanalizasyon Hattı