"Süper Lig için şaibesiz bir akşam...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

"Süper Lig için şaibesiz bir akşam diliyoruz."

Akhisarspor hakkında her şeyin konuşulduğu 90+'da Akhisarspor programı yayında.

"Süper Lig için şaibesiz bir akşam diliyoruz."

Akhisarspor hakkında her şeyin konuşulduğu 90+'da Akhisarspor programı yayında.

15 Mayıs 2021 - 18:29

Akhisarspor hakkında her şeyin konuşulduğu 90+'da Akhisarspor programı yayında. Sunuculuğunu İlbey Özalp’in yaptığı programın yorumcusu, kariyerini Akhisarspor’a adamış bir  isim: Emin Kökçü. Profesyonel futbol kariyerinde 13 yıl Akhisarspor’da forma giyen Emin Kökçü Akhisarspor’un küme düşmesini değerlendirdi.
 "Bayram sonrası küme düşme konuları netleşecek."
Akhisarspor’un hâlâ bir umudu olduğunu dile getiren Kökçü: “ Akhisarspor için hiçbir şey bitmiş değil. Türkiye Futbol Federasyonunda yoğun bir şekilde 1.ligin 20 takıma çıkarılması konuşuluyor. Sahada kaybettiğimiz ligi masada kurtarabiliriz. Bunun için bayramdan sonra yapılacak olan açıklamalar büyük önem taşıyor. Bizzat Nihat Özdemir’in bu açıklamayı yapmasını bekliyorum. Akhisarspor için en hayırlı kararın çıkması tek temennimiz.” dedi.
"Federasyon Şampiyonlar Ligi ile uğraşmaktan alt liglere bakmaya vakit bulamıyor."
Son günlerde ülke gündemini yoğun bir şekilde meşgul eden olaylara değinen program sunucusu İlbey Özalp:” TFF’nin gerekli açıklamaları yapmakta geç kalmasının en büyük sebebi Şampiyonlar Ligi finali. Bu büyük darbe federasyonu çok üzdü. Ülkemiz adına da büyük bir prestij kaybı olan bu gelişmeler dolaylı yoldan Akhisarspor’u da etkiledi.  Ülke futbolu yöneticileri uluslararası diplomasiyi düşünmekten ulusal gündeme yoğunlaşamıyor.” Şeklinde sözlerini aktardı.
"Mevcut yönetim bırakacaksa bugün bıraksın, bırakmayacaksa açıklama yapsın."
Akhisarspor kaptanı Emin Kökçü: “ Akhisarspor’da kararalar çok zamansız alınıyor. Sene başından beri sezon devam ederken seçim olmaması gerektiğini söyledik. Nitekim takımın şu anki durumunda o karmaşanın da büyük payı var. Mevcut yönetimin de alacağı kararları bugün alması gerekiyor. Yarın bu kararlar için çok geç olabilir. Akhisar’da bu takıma sahip çıkacak çok kişi var. Eğer göreve devam etmeyi düşünmüyorsanız bırakın gidin ki yerinize gelecekler de bir an önce çalışmalarına başlasın. Yönetmeye devam edecekseniz de Akhisar halkına bir açıklama yapmanız gerekiyor artık.” diyerek sözlerini tamamladı.
 


Bu haber 1596 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Okullar ne zaman kapanacak? Karneler verilecek mi?
Okullar ne zaman kapanacak? Karneler verilecek mi?
Akhisar Ceza İnfaz Kurumlarına Kitap Bağışı Yapılması (Bir Kitap Bir Umut)
Akhisar Ceza İnfaz Kurumlarına Kitap Bağışı Yapılması (Bir...