Akhisar’da Protokol Üyeleri Takıma Moral Oldu...
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Akhisar'da Protokol Üyeleri Takıma Moral Oldu !

Akhisar protokol üyeleri Akhisarspor antrenmanını ziyaret etti.

Akhisar'da Protokol Üyeleri Takıma Moral Oldu !

Akhisar protokol üyeleri Akhisarspor antrenmanını ziyaret etti.

Akhisar'da Protokol Üyeleri Takıma Moral Oldu !
21 Ocak 2020 - 14:18

Akhisar protokol üyeleri Akhisarspor antrenmanını ziyaret etti. Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Mehmet Ulusoy ve Akhisar Belediyesi Meclis üyeleri, Akhisar Belediyesi Basketbol Kulübü Başkanı Alper Ayan, Akhisar Belediyesi Basketbol Kulübü teknik sorumlusu Özhan Çıvgın katıldı. Konukları Akhisarspor başkanı Fatih Karabulut ve Akhisarspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak karşıladı. Antrenman öncesi tatlı ikramında bulunan protokol üyeleri takım kaptanı Aykut Çeviker ve oyunculara moral konuşmaları yaptı. Manisa Milletvekili Aydemir, “Takımın başarısı için elimizden geleni yapmaya hazırız. Bakın burda iki vekil bir belediye başkanı var. Onlarda sözlerini veriyor. Tabir-i caise açık çekiniz hazır, tüm Akhisar halkı arkanızda. Biz de arkanızdayız. Siz yeter ki moralinizi yüksek tutun ve Akhisarspor’umuzu hakettiği günlere geri döndürün. Bu takım ne destanlar yazdı. Allah’ın izniyle yine yazar. Bu pazardan başlayarak galibiyet serisiyle Süper Lig’e merhaba diyelim inşallah.” dedi.
Milletvekili Bakırlıoğlu,” Biz buraya hep birlikte takımımıza destek olmak için geldik. Akhisarspor memleketimizin en önemli markalarından birisi. Biz bu markayı tekrar en yükseklerde görmek istiyoruz. Vekilleriyle, başkanlarıyla sizlere destek oluyoruz. Şu anda zirvede değiliz fakat önemli olan sezon sonu nerede olduğumuz. Biz takımımızın şampiyon olacağına inanıyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.
Başkan Dutlulu,” Biz Akhisar’da birlik olduktan sonra yapamayacağımız hiçbir şey yok. Hocamıza güveniyoruz, oyuncularımıza güveniyoruz, teknik ekibimize güveniyoruz. Hocamız bu ligin en iyi hocalarndan bir tanesi. Oyuncularımız da bu ligin üstünde oyuncular. Akhisar halkımız her zaman Akhisarspor’umuza destek oldu. Biz de kenetlenerek bu desteği arttırmaya çalışıyoruz. Tüm Akhisar halkımızı da bu haftasonu oynanacak olan kritik karşılaşmada tribünlere bekliyoruz.” şeklinde sözlerini dile getirdi.
Akhisarspor Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, şu anda içlerinde bulunduğu durumu işaret ederek transfer yasağının ivedilikle kaldırılmasını istediklerini belirtti. Bu ekonomik durumda transfer yapamadan ikinci yarıya başlamak istemediklerini de dile getiren Altıparmak, herkesi ellerinden geleni yapmaya davet etti.
Karabuluttan Müjde !
Akhisarspor başkanı Fatih Karabulut, teknik sorumlu Altıparmak’ın söylediklerine ithafen en yakın zamanda transfer yasağının kaldırılacağını bildirdi. Ziyaretleri için konukların hepsiyle bir bir görüşen Karabulut takımın ihtiyaçlarının belirtti ve destek olan Akhisar halkına ve tüm konuklara ayrı ayrı teşekkür etti.  

 

Bu haber 765 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!