7. Kongrede Başkan Fatih Füzün !
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

7. Kongrede Başkan Fatih Füzün !

Akhisar Ak Parti İlçe Örgütü kongresinde tek aday Fatih Füzün başkan seçildi.  

7. Kongrede Başkan Fatih Füzün !

Akhisar Ak Parti İlçe Örgütü kongresinde tek aday Fatih Füzün başkan seçildi.  

7. Kongrede Başkan Fatih Füzün !
30 Ağustos 2020 - 17:10

Akhisar Ak Parti İlçe Örgütü kongresinde tek aday Fatih Füzün başkan seçildi.  Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, Manisa'nın bir çok ilçesinin Ak Parti örgüt başkanları ve Akhisar Ak Parti İlçe Örgütü üyeleri katıldı. 
Fatih Füzün başkan seçildiği oylamanın ardından şu konuşmayı gerçekleştirdi.
"Esselamünaleyküm.
Sizleri selamların en güzeli olan Allah’ın Selamıyla Selamlıyorum. Saygıdeğer Divan, Sayın İl Koordinatörüm, Sayın İl Başkanım, Sayın Milletvekilim, Sayın İlçe Başkanlarım, Sayın Delegeler, Sivil toplum örgütlerinin  kıymetli temsilcileri, Çok Kıymetli Muhtarlarımız, siyasi parti temsilcileri, Basınımızın güzide temsilcileri, Şu an burada bulunan tüm Misafirlerimiz Hepiniz partimizin olağan 7. Kongresine  Hoş geldiniz.
Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı Aziz Türk milletinin nice zaferlerinden birini daha hep birlikte kutluyoruz. Başta Mustafa Kemal Atatürk  ve silah arkadaşları olmak üzere bu vatan uğruna can vermiş kan vermiş tüm kahramanlarımızı Rahmet ve minnet ile anıyorum. Hepimizin bildiği gibi Muharrem ayına kavuştuk Muharrem ayınız ve Aşure gününüz mübarek olsun. Kıymetli Hazirun  Kongreler partilerin muhasebe ve murakabe dönemleridir. Öncelikle bu onur verici göreve layık görülmek benim için ayrı bir gururdur.  Azimle, gayretle ve samimiyetle teşkilatımızla birlikte Mart ayından bugüne kadar  geçen kısa sürede bir çok başarılı çalışmaya imza attık. Salonumuza baktığımda gördüğüm heyecan ve şevk, Akhisar da şehitler tepesinin boş kalmayacağını gösteriyor. 7.Olağan kongremizde İlçe Başkanlığı görevini şahsıma ve ekibime layık gören İl başkanımıza milletvekillerimize ve teşkilatımızın tüm mensuplarına ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Partimiz kurulduğu günden bugüne kadar oylarıyla destekleriyle dualarıyla samimiyet ve gayretleri ile partimize katkısını esirgemeyen her bir kardeşimiz her bir büyüğümüz kadın erkek  teşkilatımızın her bir üyesine gayretleri için şükranlarımı sunuyorum .Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı alan bizler en yükseğe çıkarmak için mücadele verirken devredenlerden ricamız ise dua ve desteğini eksik etmemeleridir. Biz de teşkilat olarak bugünden itibaren yeni görev alacak kadromuzla gönülleri alarak halkımıza hizmet edeceğiz. Bizim şiarımız halka hizmet hakka hizmettir. Bu bakış açısıyla reisimiz mazlumların umudu dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın  öncülüğünde 2023 - 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla İlerlemeye devam edeceğiz. 'Her şey Türkiye için' diyerek yola çıktıktık yılmadan yorulmadan millete hizmet eden Akparti  Türkiye sevdasını Biz birlikte Türkiye'yiz' diyerek pekiştirdi. İcraatlala büyüyen her alanda hizmeti en ileriye taşıyan davamız Durmak yok yola devam'  diyerek Ülkemize 2023 vizyonunu hediye etti .bu gün ise  'tek devlet, tek millet, tek bayrak, tek vatan' diyerek “2023 2053 ve 2071  hedeflerimiz hazır “
“TÜRKİYE artık inandığı yolda yürüyor “
Türkiye’nin bu gelecek vizyonunda Akhisar için hedefimiz ise Ekonomide kültürde ve sosyal alanda  Manisanın Parlayan yıldızı olmaktır hepinizin bildiği üzere Sayın İl Başkanımız Salih Hızlı ve Ak Parti Manisa Milletvekli Sayın Uğur Aydemir Akhisarın evlatlarıdır. Onların varlığa ile güçlenen Akhisar,Manisamızın değerli 5 vekilinin desteğiylede şaha kalkacaktır. Kendilerinden Akhisar’ın Gelecek vizyon hedefleri için pozitif ayrımcılığı hepinizin huzurunda istiyorum bu vesile ile kendilerinin desteği ile Akhisarımıza kazandırdığımız Yarı Olimpik yüzme havuzumuzun Eski stadyum alanında  hizmete girdiği müjdesinde sizlerle paylaşmak isterim.Sırada Tren yolunun Rekreasyonu Projesi var inşallah Saygıdeğer Hazirun bizim davamız islam davasıdır, uzun ve meşakkatli  bir yoldur. bizide  bu yolda hizmetkar eyleyen rabbimize şükürler olsun kutlu Davanın kutlu hizmetkarı olan üyelerimiz sandık başkanlarımız,mahalle temsilcimiz, Ana kademe yönetim kurulu üyelerimiz kadın  Kollarının ve gençlik gençlik kollarının değerli mensupları  Çıktığımız kutlu yolculukta biz seferden sorumluyuz Allah inşallah davamıza Zafer nasip eyleyecektir .Birlik beraberlik içinde omuz omuza çalıştığımız nice güzel günler göreceğiz Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyor Rabbime emanet ediyorum."
Ak Parti Akhisar İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri (Asil)
Ahmet Aydın, Ali Kızıl, Ali Taylan, Ali Yıldız, Ali Kıran, Aydan Akkuş, Burcu Bozbıyık ,Ertuğrul Ay, Eşref Gümüş, Feride Yüksel, Hakan Akkuzu, Halil İbrahim Kokaz, Ertan Tosun, Hüseyin Güleç, İsmail Başkurt, Mehmet Kantarlı, Mehmet Kahraman, Muhammed Taha Dal, Muhammet Emre Kara, Necati Özcanlı, Ömer Faruk Gürmen, Reyhan Gökmen, Sami Ekerbiçer, Sinan Serdaroğlu, Tuğba Lale, Üzeyir Aslan, Veli Şahin, Yunus Emre Işık, Zafer Aşkın.
Ak Parti Akhisar İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri (Yedek)
 Hasan Hüseyin Üruk, Zeynep Zorlu, Yunus Akdeniz, Şerafettin Şahin, Muhammed Dönmez, Mehmet Ekici, Şükrü Çoktez, Osman Çakır, Hanife Kaya, Süleyman Gümüş, Lütfi Demirel, İsmail Maldan, Selahittin Atman, Şaban Deniz, Ali Rıza Şakrak.

Bu haber 4673 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!