ARINÇ’TAN DEMİRCİ ÇIKARTMASI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ARINÇ'TAN DEMİRCİ ÇIKARTMASI

31 Mart Yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız veren Cumhur ittifakı vatandaşların kalbine dokunmaya devam ediyor.

ARINÇ'TAN DEMİRCİ ÇIKARTMASI

31 Mart Yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız veren Cumhur ittifakı vatandaşların kalbine dokunmaya devam ediyor.

ARINÇ'TAN DEMİRCİ ÇIKARTMASI
11 Şubat 2024 - 00:56
Reklam

31 Mart Yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız veren Cumhur ittifakı vatandaşların kalbine dokunmaya devam ediyor. AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Mücahit Arınç, Demirci'de halkın nabzını tuttu ve bir dizi programa katıldı.
AK Parti Manisa Milletvekili ve AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Mücahit Arınç, Demirci'de halkın nabzını tuttu ve bir dizi program gerçekleştirdi. Arınç'a programlarında AK Partili Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erkan Kara, AK Parti İlçe Başkanı Nurullah Akgün, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri Cemal Alat, Ahmet Nalbant, Hatice Yeliz Sipahi, Can adar Arslan ve teşkilat mensupları eşlik etti.
Arınç, ilk olarak Demirci Belediye Başkan adayı Erkan Kara'nın seçim bürosunun açılışına katıldı. Arınç, açılışta yaptığı konuşmada, " Akıncılar diyarı Demirci akıncılar yuvası Demirci, kendisini işgale maruz bırakmamış, ülkenin vakti zamanında namusunu en güzel şekilde savunmuş Demirci! Akıncı yuvası bizim için çok önemli. dava bizim için çok önemli. Davanın namusunu kendi namusumuz bilmek herşeyden önemli. Demirci Manisa merkeze mesafesi en uzak ama gönlümüze en yakın yer. Bugün yeni bir seçimin, yeni bir zaferin yolunu birlikte başlatıyoruz. 101 mahallede aklımıza gelen her yere gideceğiz, birbirimize sahip çıkacağız. Uzun yıllar bürokside çok önemli görevler almış, Demirci'yi dışarda temsil edip Demircilileri unutmamış Erkan Kara'ya ben kefilim. Demirci ile ilgili kimin meselesi olduğunda kendine düşeni, elinden geleni yaptığına bizler şahidiz." Dedi
Arınç, konuşmasında Demirci Belediye Başkan adayı Erkan Kara'ya destek isteyerek, "Her ne yaşayacaksak bütün güzellikleri birlikte yaşayacağız." ifadelerine yer verdi.
Arınç, AK Parti ve MHP ilçe başkanlarıyla birlikte dualarla büronun açılışını gerçekleştirdi. Daha sonra  Demirci'de pazar esnafını ziyaret ederek hayırlı işler, bol kazançlar dileklerinde bulundu. Son olarak Arınç ve beraberindekiler, ilçede vatandaşlarla bir araya gelerek AK Parti İlçe Teşkilatında bir toplantı gerçekleştirdi.
Toplantıda yaptığı konuşmada  'Demirci'ye hizmet, Manisa'ya hizmet ve bu yapacak olduğumuz hizmetlerle el ele omuz omuza birbirimizden haberdar olarak destek çıkarak birbirimizle mutlu olarak Demircilerle olmanın mutluluğunu yaşayarak, yol yüreyeceğiz. Derdimiz memleket meselesi derdimiz buraya eser kazandırmak. Evet yolların bir kısmı yapıldı daha güzelleri de yapılacak. Bir organize sanayi buraya yapılacak istihdam alanları oluşturulacak.' dedi.
İYİ PARTİ'DEN AK PARTİ'YE KATILIM
İYİ Parti'den AK Parti'ye katılanlara rozetlerini takmadan önce konuşan Arınç konuşmasında şu ifadelere yer verdi:
"Farklı partilerin mensupları olmak normaldir. Herkesin bir ideolojisi vardır. Biz kendi tarafımızda olanı anlatmakla mükellefiz. Aramıza katılanlarla büyümekle, yol yürümekle, zafere ulaşmakta sorumluyuz."
 KATILANLAR ŞU  ŞEKİLDE,
Yeni üyeler
Aydın Çetin
Tahir sarsılmaz
Serkan eren
Mustafa gül
Genç yeni üyeler
Beyza çetinkaya
İsmail topuz
İskender Yılmaz
Ahmet ali gümüş
İyi Partiden Yeni Üyeler
İyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Ziya Demircan
İYİ Parti Üyesi Nuri Demircan
 İyi Parti Anakademe Yönetim Kurulu Üyesi Eda Demircan
 

Reklam
Reklam
Reklam
Bu haber 550 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Çizmesi Sarı
    2 hafta önce
    İşgal ve soykırıma direnen Filistinli Mücahid'lere oturun oturduğunuz yerde, ekmeğinizi biz veriyoruz diyerek akıl vermeye yeltenen, göreceği tepkiden dolayı piyasaya çıkamayan barınç'ın mücahidi mi bu?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BÜYÜKŞEHİR’İN AKHİSAR PROJELERİ HIZ KAZANDI
BÜYÜKŞEHİR’İN AKHİSAR PROJELERİ HIZ KAZANDI
Söğütlü Mahallesi'ne Ek Kanalizasyon Hattı
Söğütlü Mahallesi'ne Ek Kanalizasyon Hattı