YENİ SEZON PLANLAMASI BAŞLADI!
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YENİ SEZON PLANLAMASI BAŞLADI!

Türkiye Basketbol Ligi(TBL) temsilcilerinden Akhisar Belediyesi Basketbol takımı yeni sezon planlamalarına yeni imzalarla başladı.

YENİ SEZON PLANLAMASI BAŞLADI!

Türkiye Basketbol Ligi(TBL) temsilcilerinden Akhisar Belediyesi Basketbol takımı yeni sezon planlamalarına yeni imzalarla başladı.

YENİ SEZON PLANLAMASI BAŞLADI!
02 Temmuz 2020 - 19:18

Türkiye Basketbol Ligi(TBL) temsilcilerinden Akhisar Belediyesi Basketbol takımı yeni sezon planlamalarına yeni imzalarla başladı. Geçtiğimiz günlerde Başantrenör Özhan Çıvgın ve Genel Menajer Emre Ekim ile yollarını ayıran yeşil siyahlı kulüp, daha önce alt yapısında kaptanlık yapan eski oyuncusu Levent Demirci ile başantrenörlük, 2002 yılından bu yana kulübün bir parçası olarak görev yapan Yusuf Ömer Halat ile genel menajerlik anlaşması imzaladı.

HOŞGELDİN KAPTAN!”

Akhisar Basket yeni başantrenör ve genel menajer ile yapılan anlaşmayı camiasına sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu. Akhisar Basket Twitter resmi hesabından Başantrenör Levent Demirci ile anlaşmaya varıldığına dair yapılan paylaşımda “HOŞGELDİN KAPTAN! Takımımızın altı yıl kaptanlığını yapmış, unutulmaz eski oyuncumuz Levent Demirci, yeni sezonda başantrenörümüz olacak. Takımımıza, şehrimize ve Levent hocamıza hayırlı olsun!” ifadeleri yer alırken Genel Menajer Yusuf Ömer Halat ile anlaşmaya varıldığı üzerine de “Geçtiğimiz yıllarda takım menajerliğini üstlenen, Akhisarlı devlerin şehrimizde mutlu olmasında, bizlere nice zaferler yaşatmasında en büyük dokunuşlardan birini gerçekleştiren Halat, yeni sezonda ekibimizin genel menajerlik görevini üstlenecek. Heyecan büyük! 2002´de takımımızın altyapısında basketbol hikayesini yazmaya başlayan Yusuf Ömer Halat, takımımızın çeşitli yaş kategorilerinde nice başarılara imza attıktan sonra A takımımızda da Levent Demirci kaptanlığında yer aldı.” paylaşımını yaptı.

GÜÇ İÇİMİZDE

Yeni sezon planlamalarına başlayan Akhisar Belediyesi Basketbol takımı “Güç İçimizde” parolasıyla hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda Başantrenör Levent Demirci ve Genel Menajer Yusuf Ömer Halat ile anlaşmaya varan yeşil siyahlı ekip, takımın skorer gardı Ömer Sancaklı ile de 2 sezon daha beraber kalma kararı alıp masaya oturdu. Sancaklı 2 yıl daha yeşil siyahlı renklerde olacak.

“GENÇLERİ BAĞRIMIZA BASACAĞIZ”

Akhisar Belediyesi Basketbol takımı tarafından sosyal medyada paylaşılıp camiasında heyecan yaratan bir diğer paylaşımda ise “Gençleri bağrımıza basacağız.”  ifadesi oldu. Kulüp çalışmaları üzerine basın açıklaması yapmak yerine sosyal platformu etkin biçimde kullanan Yeşil Devler genç isimlerin kadroya dâhil olacağı yönünde sinyaller verdi. Covıd-19 salgını sebebiyle bir üst lige çıkma yolunda emin adımlarla ilerleyen Akhisar Basket hedefine kavuşamadan tekrar aynı ligi oynama durumunda kaldı. Karşılaşmaların iptal edilmesi ve şampiyon ilan edilmemesi üzerine alınan karara kulüp tarafından olumsuz tepki olmazken “Güç İçimizde” sloganıyla bu sene yoluna devam edecek yeşil siyahlı ekibin hedefi sezonu şampiyon kapatmak.

Bu haber 1302 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Başkan Ergün Maden Şehitlerini Andı
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!
Doğa yürüyüşlerinde 10.hafta rota Karaköy parkuru oldu!